Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Różne rodzaje taśm klejących. Do czego są używane?

opakowania

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

Mój profil

Blog pasjonata

Opis bloga

Opakowania foliowe - blog o produkcji i przeznaczeniu opakowań z tworzyw sztucznych

mój avatar

archiwum

    2016
    Czerwiec
    Maj

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 69475 osób

Opakowania folioweRóżne rodzaje taśm klejących. Do czego są używane?

Najbardziej popularnym gatunkiem taśmy lepiącej, którą w praktyce każdy ma w domu jest taśma jednostronna. Aczkolwiek sporo osób nie zdaje sobie sprawy, iż istnieje sporo innych typów taśm lepiących, które można zagospodarować do wielorakich zadań. W tym tekście przyjrzymy się gatunkom taśm i do czego są one stosowane.

Jednym z najbardziej uniwersalnym rodzajem taśmy jest taśma dwustronna. Obecna jest w wielu domach do utrzymania dywanów podłogowych w jednym miejscu. Taśmy odporne na działanie wody używa się do naprawiania pękniętych węzy ogrodowych. Spora część taśm nadaje się do klejenia elementów plastikowych na przykład w dziecięcych zabawkach.

Kolejnym gatunkiem taśmy jest taśma elektryczna. Wykorzystuje się ją w trakcie wykonywania instalacji elektrycznej w lokalu. W inny sposób, w którym taśma elektryczna jest konieczna jest reperacja kabli elektrycznych. Przed wymianą uszkodzonego kabla można go tymczasowo naprawić za pomogą tej specjalnej taśmy. Poza tym przyda się przy instalowaniu anteny do tv, w szczególności do zabezpieczania komponentów, które są poddawane działaniu różnym warunkom atmosferycznym. W taki sposób można ochraniać wtyczki przed deszczem i śniegiem.

Jeszcze innym typem taśmy jest taśma pakowa. Niezbędna jest w głównej mierze w czasie okresów świątecznych do zabezpieczania upominków. Takie taśmy są zazwyczaj kolorowe i mają różne wzory. Bez tego żaden prezent nie może być bezpiecznie przechowywany pod choinką.


Głosuj (0)
19:03:35 7/06/2016 [Powrót] Komentuj